Nomlife İzmirNomlife İzmir
nomlife

Hakkında

İzmir’in köklü inşaat şirketlerinden Başbey inşaatın devamı Özgünbey İnşaat ve Kardelen İnşaat bünyesindeki iki mimar ve bir İnşaat İşletmecisi tarafından kurulan Nom Life, her projesinde fark yaratmayı ve İzmir’in kent kültürüne katkıda bulunmayı hedeflemektedir. Farklı yaş gruplarının bir araya gelmesiyle oluşan, hayata ve sektöre karşı farklı bakış açılarını içinde barındıran bu ortaklığın meyveleri Nom Life markasında buluşuyor. Üç farklı insanın en önemli ortak özelliği işlerinde kalite ve dürüstlükten ödün vermeyen yapılarıdır.

Hizmet anlayışını özveri, sabır ve empati üzerine inşa eden Nom Life, İzmir’de gün geçtikçe yaygınlaşan kentsel dönüşüm projelerine liderlik yapmayı hedeflemekte ve belirlediği hedef doğrultusunda sektöre yön verecek projeler üretmeye devam etmektedir.

İmza attığı projelerin farkını satarken değil, yaşarken göreceğiniz yenilikçi, dayanıklı ve estetik yapılar inşa etme vizyonuyla ticari hayatına devam eden Nom Life; inşaat sektöründe ses getiren projelere imza atmayı başarabilmiş ortaklarının tecrübesinden aldığı güç ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Nomlife

Yönetim Kadromuz

Mehmet YILMAZ

İnşaat sektöründe 25 yıllık inşaat tecrübesi bulunan müteahhit bir babanın akademik eğitim almış mimar oğlu Mehmet Yılmaz, Yaşar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunudur. İmza atmayı planladığı projelerle İzmir’e adını ezberletmeye hazırlanıyor. İlk inşaat projesini henüz 18 yaşındayken tamamlamış olmanın haklı gururunu yaşayan Mehmet Yılmaz, ortağı olduğu Nom Life markasını İzmir’in en başarılı inşaat şirketlerinden birisi yapmak için tüm gücüyle çalışıyor. İş hayatındaki başarılarının temelinde sosyal hayatında önemli bir yer tutan futbol, squash ve yelken sporlarının yattığını belirtiyor.

  M.Nezih KIRBEYİ

  NomLife ile her projesini ilk günkü heyecanla üreten ödüllü bir mimarın yepyeni yönlerini keşfedeceksiniz. Ortadoğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunu olan Mehmet Nezih Kırbeyi, meslek hayatındaki başarılarının temelinde tecrübe ve detaycılığın yattığını belirtiyor. Çok yönlü karakterini ürettiği projelerine de başarıyla yansıtabilen bir mimar olan Mehmet Nezih Kırbeyi, aynı zamanda iyi bir denizci ve fotoğrafçı.

   Halil ÖZER

   Karadeniz insanın duygusallığını, disiplinini ve çalışkanlığını bünyesinde barındıran Halil Özer; İstanbul Üniversitesi Yüksek İnşaat İşletmesi bölümü mezunudur. Hayatın sağlık, iş, aile ve hobi kolonları üzerine kurulu bir bina olduğuna inanmaktadır. Tam bir spor tutkunu olan Halil Özer; tenis, atletizm ve yelken sporlarıyla uğraşıyor. Ortaklarına ve birlikte imza attıkları Nom Life projesine inancının tam olduğunu belirtiyor.

    Son Yorumlar
     Categories
     • Kategori yok
     Latest Posts
     Call Now Button